Sign inMenu
Mujdat Basturk 0 follower OfflineMujdat Basturk E-nautTurkey
Kamera Kayıt Sistemi Ve Canlı Yayın

Firma olarak iş yerlerinize veya evlerinizin her kısmına bu sistemi kurarak her saat canlı yayın olarak izleyebilmenizi aynı zamanda geçmiş kayıtlara ulaşmanızı da sağlıyoruz. Uzun süreli bir kullanım sunup en kaliteli şekilde sizlerin bu sistemi kullanmanızda da yardımcı oluyoruz. Web paneli üzerinden veya program üzerinden de ulaşmanızı sağlıyoruz. Basit arayüz paneliyle güvenliğin sağlanmasını ve iş yerinizdeki her yerin en iyi şekilde görünmesini istiyorsanız bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Güvenlik Kamerası ve Canlı Yayını Nasıl Çalışır?

Kamera sistemi tamamen iş yerinize ait olup veya kuracağınız yerin her tarafının görünmesini sağlıyoruz. Her yerde, bodrum katlarında, dışarıda tamamen korunmalı bir sistem kurarak kayıt cihazı canlı yayın sistemini de sizlere kuruyoruz. Polis veya savcılığa herhangi bir kaydın gönderilmesi veya bu tür işlemlerin de yapılması için geçmişte olan görüntülerin kaydını da sizlere yazılım olarak sağlıyoruz. İstediğiniz saate istediğiniz zamanda bakabilmeniz için de bilgisayarlarınıza kendi programımızı kurarak izleme alternatifini de sunuyoruz. Olaylara anlık müdahale etmek için ve güvenliklere hemen haber verebilmek içinde canlı yayın akışında nelerin hangi kısımlarda olabildiğini de görmenizi sağlıyoruz.

Dvr Canlı Yayın Nedir?

Dvr sistemi kamera sisteminin kurulacağı her bölgenin web paneli üzerinden veya program üzerinden her yerin görünmesini sağlar aynı zamanda tüm kayıtlara ulaşabilecek tek yazılım ve sistem olduğu bilinmektedir. Biz de bu hizmetleri genellikle büyük kuruluşlara kurarak her yerin görünmesini ve istenilen kayıtlara anlık ulaşabilmeyi sağlıyoruz. Güvenlik kamerası canlı yayını güvenliklerin işini kolaylaştırmak için de tasarladığımızı söylemek isteriz.

Güvenlik ekibi baş personelinin de bu olanaklara ulaşması ve kamer sisteminin kurulduğu yerde her yerin görülebilmesi dahilinde müdahale edebilmesini de sistemimiz sağlıyor. Kullandığımız kameraların tamamen korunmalı ve depolama alanlarının oldukça geniş olduğunu söylemek isteriz. Uzun süreli bir kayıt seçeneğine sahip olmak isterseniz bizlere bildirmeniz yeterli olacaktır.
I like - Comment - Share - Permalink - 07/08/2017 12:29 - Public
Sürekli Form Nedir Nasıl Yapılır?

Firma, kurum ve kuruluşların tercihi olan sürekli form, bilgisayar uyumlu evrakların sıra numarası takip edilerek basıldığı formlardır. İhtiyacınız olan tüm form işleri için firmamızı arayabilir, en hesaplı fiyatlarla en kaliteli baskı formları zamanında teslim alabilirsiniz.

Sürekli form nedir?

Fatura, ,irsaliye, makbuz, gider pusulaları, reçete, ürün teslim fişi, satış fişi, faturalar, çekler, senetler, reçete ve daha birçok form sürekli form grubuna girmektedir. Büyük bir çoğunluğu bilgisayarla uyumlu olup yazılmaya başlandığı andan itibaren saat ve tarih olarak en güncel bilgileri içerir. Tek renk, iki renk veya dört renk olup firma ihtiyacına uygun düzenlenir. İster kendinden karbonlu ister birinci hamur kağıt olsun dilediğiniz sürekli form ihtiyacınızı firmamıza geçebilir, zamanında ve en ekonomik fiyatlarla sürekli formları teslim alabilirsiniz.

Sürekli form imalatı

Tutkallı veya koçanlı ciltler şeklinde üretilen sürekli formlar 2,3 veya 4 nüsha şeklinde ihtiyaca göre basılmaktadır. Ebatlar yine talebe göre 11x24, 12x24 başta olmak üzere firmaya göre değişebilir. Tutkallı ciltler yazıcılarda kullanılan, koçanlı ciltler ise manuel kullanılan formlardır. Son teknoloji makinelerimizle en kaliteli formları en hızlı ve en ekonomik şekilde imal eden firmamız, profesyonel ekibi ile her zaman müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Firmaların işinin kolaylaştıran sürekli formlar yoğun iş temposunda seri bir şekilde evrak hazırlanmasını sağlar. Yazım hatalarına son veren ve zamandan tasarruf sağlayan formlar olarak kullanımı son derece yaygındır. Sürekli form fiyatları eski evrak sistemine göre son derece ekonomik olup gerek maddi olarak gerekse zamandan kazandırarak her zaman firmaların çıkarınadır.

Sürekli form nasıl basılır?

İlk olarak müşteriden ebatlar istenir. İster standart ister özel ölçüler olsun doğru ölçüler alınarak üretim planına alınır. Genelde A4 büyüklüğünde istenen sürekli formlarda fiyatlar ebatlara göre değişmektedir. A4 büyüklüğündeki formlar hemen her yazıcıdan çıktı alınabilen formlar olarak yaygın kullanılmaktadır. Hazır fatura veya evraklar maille firmamıza geçilmekte, fiyat teklifi ve anlaşma sonrası üretime geçilmektedir. Üretim tamamlandığında kargo ile teslim edilen sürekli formlar, firmamızın her sektördeki işletme, kurum ve kuruluşlara sürekli olarak ürettiği formlardır. Kaliteli, güvenilir ve profesyonel bir firma arıyorsanız bizimle irtibata geçebilir, verdiğiniz bilgiler doğrultusunda en doğru ve en kaliteli formlara sahip olabilirsiniz.

Sürekli form kullanımı

Başta faturalar olmak üzere birçok amaçla kullanılan sürekli form, büyük küçük tüm işletmelerin tercih ettiği bir formdur. Nokta vuruşlu yazıcılarda kullanılan formlar hem pratik hem de ekonomik oluşları ile tercih edilmektedir. Sürekli form tekniğini kullanan işletmeler matbaacılıkta en ileri teknolojinin kullanıldığı bir sistemle üretilen formları kullanarak zamandan ve paradan kazanmaktadır. Ticari işletmelerin resmi evrakları olan sürekli formlar artık faturaların bilgisayar ortamında yazıldığı evraklar olarak iş yoğunluğunu hafifleten ve basitleştiren uygulamalardır. Otokopi yani kendinden kopyalı olup aynı anda birden fazla belge hazırlanmasını sağlar. Eski sistemde araya karbon kağıdı kullanarak elle yazılan fatura, irsaliye veya dekontların yerini alarak hataları da sıfırlamıştır.

Sürekli form fiyatlandırması nasıl yapılır?

-Resmi evrak ebatları alınır
-Baskı rengi belirlenir
-Kopya sayısı öğrenilir
-Miktar belirlenir.

Sürekli form fiyatlarını belirleyen bu tespitler yapıldıktan sonra fiyatlar belirlenmekte olup firmamız tarafından en kısa zamanda siparişler teslim edilmektedir. Profesyonel kadrosu, son teknoloji alt yapısı ve üstün kalite anlayışı ile sektörün lider firması olarak her zaman en kaliteli hizmeti en hızlı ve en ekonomik fiyatlarla sunan firmamız, her sektörden gelen sürekli form taleplerine en hızlı şekilde cevap veren bir firmadır. Güvenilir ve işinin ehli bir firma arayanlar için en doğru adres olarak hizmet sunmanın gururunu yaşamaktadır.
I like - Comment - Share - Permalink - 07/08/2017 12:29 - Public
Son Teknoloji Metraj Baskı

Son teknoloji metraj baskı makineleri ile yüksek kalite metraj baskı sistemine sahip olan firmamız, kusursuz ve bir o kadar da hızlı bir şekilde fotoğraf kalitesinde baskı uygulamaları yapmaktadır.

Metraj Baskı Nedir?

Parça ya da metraj kumaşa seri, kaliteli ve daha ekonomik maliyetlerle yapılan baskı türüdür. İstenilen metrajda ve kumaş eninde baskı yapabilen makineleri ile firmamız metraj baskı yapan firmalar içinde güçlü referansları ile ilk sıralarda yer almaktadır. Müşterilerin talepleri doğrultusunda en kaliteli ürünleri elde eden profesyonel ekibimiz her zaman müşteri memnuniyeti sağlayan tecrübeli ve işinin ehli bir ekiptir. Uzman desinatörlerimiz, kusursuz üretimin en önemli ayağı olan kalite kontrol ekibimiz eğitimli ve tecrübeli personellerden oluşmaktadır.

Dijital Metraj Baskı

Teknoloji çağı günümüzde tekstil ürünleri ve kağıt üzerine yapılan baskı çeşidi ve kalitesi çok değişti. Dijital metraj baskı çalışmaları ile firmamız reklam ajanslarına, tekstil firmalarına, promosyon ürünleri ve daha birçok sektöre hizmet sunmaktadır. Hatasız ve kusursuz baskı çalışmaları ile aldığı her projeyi başarı ile tamamlayıp zamanında teslim eden firmamız, her geçen artan dijital metraj baskı taleplerine en ekonomik fiyatlarla en hızlı şekilde cevap vermektedir.

Kaliteli bir metraj baskı nasıl olmalıdır?

-Kullanılan tutkal kalitesi iyi olmalı, renkler canlı ve kalıcı olmalıdır.
-Transfer işlemi en doğru şekilde yapılmalı, şoklama ve soğutma ile baskıda kalıcılık sağlanmalıdır.
-Desen ve tasarım olarak baskı müşterinin istediği kalitede ve hatasız olmalıdır.
-Kullanılan boya kalitesi, kâğıt ve kumaş kalitesi iyi olmalıdır.
-Baskı yapılan makineler son teknoloji, kullanılan boyalar kaliteli olmalıdır.
-Desen çalışması ve renk kalibrasyonu doğru yapılmalı, profesyonel bir ekiple çalışılmalıdır.

Metraj baskıda lider firma

Birçok sektöre verdiği metraj baskı hizmetleri ile adından söz ettiren firmamız, her bir müşterisine özel metraj baskı çalışmaları ile fark yaratıyor. Sınırsız renk ve desen alternatifleri sunarak uzman kadrosu ile her zaman müşterilerini en doğru şekilde yönlendirerek takdir topluyor. Baskı öncesi hazırlık, kumaş veya kağıt kalitesi, kullanılan kimyasallar, baskı uygulaması ve kalite kontrol aşamaları ile her zaman güven veren firmamız, yaptığı başarılı çalışmalarla daim müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.
I like - Comment - Share - Permalink - 07/08/2017 12:29 - Public
General profile updated
02/05/2016 14:43 - Public
<strong>http://esteliv.com.tr">saç ekim merkezi</strong>
http://esteliv.com.tr
com.tr
saç ekim merkezi
I like - Comment - Share - Permalink - 18/05/2015 11:45 - Public
DeutschEnglishEspañolFrançaisItalianoNederlandsPortuguêsРусскийそして
© e-nautia[EN] ▲ Terms of use Newsletter Contact