Sign inMenu
Mujdat Basturk 0 follower OfflineMujdat Basturk E-nautTurkey
Mujdat Basturk
Kamera Kayıt Sistemi Ve Canlı Yayın

Firma olarak iş yerlerinize veya evlerinizin her kısmına bu sistemi kurarak her saat canlı yayın olarak izleyebilmenizi aynı zamanda geçmiş kayıtlara ulaşmanızı da sağlıyoruz. Uzun süreli bir kullanım sunup en kaliteli şekilde sizlerin bu sistemi kullanmanızda da yardımcı oluyoruz. Web paneli üzerinden veya program üzerinden de ulaşmanızı sağlıyoruz. Basit arayüz paneliyle güvenliğin sağlanmasını ve iş yerinizdeki her yerin en iyi şekilde görünmesini istiyorsanız bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Güvenlik Kamerası ve Canlı Yayını Nasıl Çalışır?

Kamera sistemi tamamen iş yerinize ait olup veya kuracağınız yerin her tarafının görünmesini sağlıyoruz. Her yerde, bodrum katlarında, dışarıda tamamen korunmalı bir sistem kurarak kayıt cihazı canlı yayın sistemini de sizlere kuruyoruz. Polis veya savcılığa herhangi bir kaydın gönderilmesi veya bu tür işlemlerin de yapılması için geçmişte olan görüntülerin kaydını da sizlere yazılım olarak sağlıyoruz. İstediğiniz saate istediğiniz zamanda bakabilmeniz için de bilgisayarlarınıza kendi programımızı kurarak izleme alternatifini de sunuyoruz. Olaylara anlık müdahale etmek için ve güvenliklere hemen haber verebilmek içinde canlı yayın akışında nelerin hangi kısımlarda olabildiğini de görmenizi sağlıyoruz.

Dvr Canlı Yayın Nedir?

Dvr sistemi kamera sisteminin kurulacağı her bölgenin web paneli üzerinden veya program üzerinden her yerin görünmesini sağlar aynı zamanda tüm kayıtlara ulaşabilecek tek yazılım ve sistem olduğu bilinmektedir. Biz de bu hizmetleri genellikle büyük kuruluşlara kurarak her yerin görünmesini ve istenilen kayıtlara anlık ulaşabilmeyi sağlıyoruz. Güvenlik kamerası canlı yayını güvenliklerin işini kolaylaştırmak için de tasarladığımızı söylemek isteriz.

Güvenlik ekibi baş personelinin de bu olanaklara ulaşması ve kamer sisteminin kurulduğu yerde her yerin görülebilmesi dahilinde müdahale edebilmesini de sistemimiz sağlıyor. Kullandığımız kameraların tamamen korunmalı ve depolama alanlarının oldukça geniş olduğunu söylemek isteriz. Uzun süreli bir kayıt seçeneğine sahip olmak isterseniz bizlere bildirmeniz yeterli olacaktır.
I like - Comment - Share - 07/08/2017 12:29 - Public
DeutschEnglishEspañolFrançaisItalianoNederlandsPortuguêsРусскийそして
© e-nautia[EN] ▲ Terms of use Newsletter Contact