Sign inMenu
Mujdat Basturk 0 follower OfflineMujdat Basturk E-nautTurkey
Mujdat Basturk
Son Teknoloji Metraj Baskı

Son teknoloji metraj baskı makineleri ile yüksek kalite metraj baskı sistemine sahip olan firmamız, kusursuz ve bir o kadar da hızlı bir şekilde fotoğraf kalitesinde baskı uygulamaları yapmaktadır.

Metraj Baskı Nedir?

Parça ya da metraj kumaşa seri, kaliteli ve daha ekonomik maliyetlerle yapılan baskı türüdür. İstenilen metrajda ve kumaş eninde baskı yapabilen makineleri ile firmamız metraj baskı yapan firmalar içinde güçlü referansları ile ilk sıralarda yer almaktadır. Müşterilerin talepleri doğrultusunda en kaliteli ürünleri elde eden profesyonel ekibimiz her zaman müşteri memnuniyeti sağlayan tecrübeli ve işinin ehli bir ekiptir. Uzman desinatörlerimiz, kusursuz üretimin en önemli ayağı olan kalite kontrol ekibimiz eğitimli ve tecrübeli personellerden oluşmaktadır.

Dijital Metraj Baskı

Teknoloji çağı günümüzde tekstil ürünleri ve kağıt üzerine yapılan baskı çeşidi ve kalitesi çok değişti. Dijital metraj baskı çalışmaları ile firmamız reklam ajanslarına, tekstil firmalarına, promosyon ürünleri ve daha birçok sektöre hizmet sunmaktadır. Hatasız ve kusursuz baskı çalışmaları ile aldığı her projeyi başarı ile tamamlayıp zamanında teslim eden firmamız, her geçen artan dijital metraj baskı taleplerine en ekonomik fiyatlarla en hızlı şekilde cevap vermektedir.

Kaliteli bir metraj baskı nasıl olmalıdır?

-Kullanılan tutkal kalitesi iyi olmalı, renkler canlı ve kalıcı olmalıdır.
-Transfer işlemi en doğru şekilde yapılmalı, şoklama ve soğutma ile baskıda kalıcılık sağlanmalıdır.
-Desen ve tasarım olarak baskı müşterinin istediği kalitede ve hatasız olmalıdır.
-Kullanılan boya kalitesi, kâğıt ve kumaş kalitesi iyi olmalıdır.
-Baskı yapılan makineler son teknoloji, kullanılan boyalar kaliteli olmalıdır.
-Desen çalışması ve renk kalibrasyonu doğru yapılmalı, profesyonel bir ekiple çalışılmalıdır.

Metraj baskıda lider firma

Birçok sektöre verdiği metraj baskı hizmetleri ile adından söz ettiren firmamız, her bir müşterisine özel metraj baskı çalışmaları ile fark yaratıyor. Sınırsız renk ve desen alternatifleri sunarak uzman kadrosu ile her zaman müşterilerini en doğru şekilde yönlendirerek takdir topluyor. Baskı öncesi hazırlık, kumaş veya kağıt kalitesi, kullanılan kimyasallar, baskı uygulaması ve kalite kontrol aşamaları ile her zaman güven veren firmamız, yaptığı başarılı çalışmalarla daim müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.
I like - Comment - Share - 07/08/2017 12:29 - Public
DeutschEnglishEspañolFrançaisItalianoNederlandsPortuguêsРусскийそして
© e-nautia[EN] ▲ Terms of use Newsletter Contact